طراحی سایت

طراحی و ساخت وبسایت

تیم طراحی و ساخت سایت رایمند فعالیت خود در زمینه طراحی و ساخت سایت، سئو و بهینه سازی سایت، ساخت تیزر تبلیغاتی، عکاسی صنعتی، طراحی گرافیک با تیم خلاق و منظم آغاز نموده و پروژه های با کیفیت و با استانداردی را خدمت مشتریان عزیز ارائه نموده است.

طراحی خلاقانه

سایت جالب، خلاقانه و متفاوت باعث وجه تمایز می شود.برای کاربر مهم است که داخل سایت شما یک خلاقیت یا نو آوری وجود داشته باشد و  از رنگهای جذاب استفاده شود و در اصل وب سایت شما روح داشته باشد.

بهینه بودن وب‌ سایت

SEO یا سئو به معنی بهینه سازی سایت در موتور های جستجو (Search Engine Optimization) و یکی از مراحل مهم در طراحی وب سایت می باشد. ساخت سایت بدون رعایت اصول سئو، بدون نتیجه خواهد بود.

زمان بندی دقیق

ما در رایمند علاوه بر طراحی زیبا و با کیفیت و استاندارد، زمان بندی دقیق برای طراحی و ساخت سایت را یکی از مهمترین اولویت ها می دانیم، تا در موعد مقرر انجام گیرد.در رایمند پروژه ها بدون هیچ تاخیری به مشتری تحویل داده خواهد شد.

قیمت مناسب

طراحی سایت با قیمت مناسب و ارزان و البته با کیفیت مناسب به عنوان هدف و خط مشی رایمند بوده است.طراحی سایت با قیمت مناسب این امکان را می دهد تا هر شخص و شرکتی با هر بودجه مالی بتواند در محیط اینترنت وب سایت داشته باشد.

مدیریت و پشتیبانی

به جرات می توان گفت اهمیت پشتیبانی و به روز رسانی وب سایت به اندازۀ طراحی و امکانات آن است.برای اینکه وب‌ سایتان بتواند نیازهای شما را برآورده کند، نیازمند یک پشتیبان دائم و با تجربه هستید.

امنیت بالا

اطلاعات وب‌ سایت شما با ارزش است، و حفاظت از آن کاری تخصصی می باشد.به همین دلیل ما اینجا در رایمند امنیت را بسیار جدی می گیریم.ما وب‌ سایت شما را به گونه‌ای طراحی می‌کنیم، که از حداکثر امنیت برخوردار باشد.

جهت شفارش طراحی سایت با ما در ارتباط باشید